Načítám...

O nás

MSV Brno 2017.jpg

O společnosti APJ Praha s.r.o.

Společnost APJ Praha s.r.o. byla založena v roce 2004 jako pokračovatel mého 10-letého působení v oblasti kovoobráběcích a tvářecích strojů. Společnost se zaměřuje na nákup, prodej a zprostředkování prodeje kovoobráběcích a tvářecích strojů – nových, použitých i repasovaných. V oblasti nových strojů společnost v České republice zastupuje tradičního německého výrobce vrtaček firmu Arnz FLOTT Werkzeugmaschinen. Dodáváme také kovoobráběcí stroje dalších výrobců.

Specielní kategorií je náš důraz na československou tradici hrotových soustruhů značek TOS Trenčín.   Dodáváme nové stroje, zajišťujeme opravy starších strojů, zajišťujeme jejich servis a náhradní díly. Při servisu i dalších činnostech se stále přesvědčujeme o kvalitě zpracování a dlouhé životnosti soustruhů vyvinutých a vyrobených v býv. Československu.  Nové soustruhy dodáváme u produkce přímého následníka firmy TOS Trenčín – ze společnosti  TRENS a.s.  Jsme schopni také zajistit modernizaci starých soustruhů, např. montáží digitálního odměřování, tak, aby i starší soustruhy plnily požadavky našich zákazníků na přesnost a jednoduché ovládání při práci.

Až na vyjímky potvrzující pravidlo se snažíme vyhýbat  produkci z Dálného východu a zaměřujeme se na výrobky vyrobené v Česku, na Slovensku a v Německu, příp. v dalších státech EU.  Základem je pro nás kvalita a přesvědčení, že nejlepší servis je tam, kde servis není vůbec potřeba.Také naši spolupracovníci, ať už ze Slovenska nebo z Německa, patří jako specialisté k nejvíce zkušeným a odborně fundovaným v celém oboru.

 „Vrtačky z Německa - kvalita od roku 1854“  - toto je naše heslo.  Chcete vidět, kde a jak se vrtačky FLOTT vyrábí? Nebo chcete vidět, kam vývoj u vrtaček FLOTT směřuje? Podívejte se na videa pod tímto článkem.

Obraťte se nás se svými požadavky. Zaručujeme osobní přístup a rychlé jednání.

Ing. Petr Jurnečka - jednatel