Načítám...

Sloupová vrtačka FLOTT

Sloupové vrtačky FLOTT jsou výjimečné svou vysokou kvalitou a dlouhou výdrží spojenými s inovacemi a moderním provedením.

Informace o produktu

Sloupové vrtačky FLOTT jsou jedním z hlavních produktů německé firmy FLOTT. Jsou výjimečné svou vysokou kvalitou a dlouhou výdrží. FLOTT tyto technické požadavky spojuje s inovacemi, moderním provedením a designem. Sloupové vrtačky existují ve čtyřech řadách:

  • Řada „M“

Plynulou regulaci otáček vrtačky z řady M zajišťuje variátor. U sloupové vrtačky řady M si můžete vybrat mezi ručním nebo strojním posuvem ve 3 stupních. Nejrobustnější verze řady, M5 ST, má kužel ve vřetenu MK IV, který umožňuje vrtací výkon 40mm a řezání závitů do M30. Pro různá odvětví průmyslu jsou vhodná hlavně díky svému snadnému ovládání a spolehlivosti.

  • Řada „P“

Tato řada je nejoblíbenější řada sloupových vrtaček FLOTT. Mají totiž širokou nabídku doplňkových funkcí, například modul skokového řazení, modul automatického vracení vřetena, modul lámání třísek. Je zde ruční nebo mechanický plynule nastavitelný posuv elektromagnetickou spojkou. Bezstupňovou změnu otáček zajišťuje variátor. Minimální otáčky u velikosti P40 jsou 70 ot./min. Typ PV electronic lze použít v automatizovaných linkách s elektronickým vstupem a výstupem.

  • Řada PLUS

Řada PLUS je nejmodernější řada sloupových vrtaček, které mají dotyková tlačítka ovládání a moderní otočný ovladač. Dále disponují plynulou regulací otáček, motorem s frekvenčaním měničem a LED osvětlením. Nejsilnější verze SB 23 PLUS je vybavena třífázovým motorem. Tato řada je průlomem do budoucnosti díky nejmodernější technologii ve spojení s dlouholetou tradicí firmy FLOTT.

  • Sloupové a stojanové vrtačky s převodovkou

Vrtačky této kategorie jsou speciální kategorií s výkonem, který dosahuje 50 – 70 mm. Převodovka zajišťuje plynulou změnu otáček.

  • Stroje na protlačování - FLOWDRILL

K vytvoření otvorů a závitů do tenkostěnných kovových materiálů se používá metoda tvarování otvorů protlačováním. Tímto dochází ke zvýšení počtu nosných závitů na troj až pětinásobek. Nedochází ke třískovému obrábění materiálu, který se používá pro výrobu zatížitelných spojů. Způsob tvarování otvorů protlačováním je přínosný svými nízkými náklady na závity, jejich vysokou kvalitou a spoje jsou vysoce zatížitelné. Není potřeba žádná speciální výbava ani cizí materiál. Vrtačky FLOTT s vysokým výkonem, vysokými otáčkami a kvalitou zpracování jsou nejlepší volbou pro teplelné tváření kovů technologie FLOWDRILL (FORMDRILL).

Návody k použití a katalogy FLOTT najdete po kliknutí na odkazy. 

Poptávka